Sprawdzian szóstoklasisty

Sprawdzian szóstoklasisty w INTERIA.PL: Rozwiąż próbny arkusz

24 marca o godz. 9 na stronach INTERIA.PL i RMF24 zostanie przeprowadzony próbny sprawdzian szóstoklasistów. Opublikujemy arkusz zadań przygotowany przez egzaminatorów współpracujących z Okręgową Komisją Egzaminacyjną, a 25 marca umieścimy klucz odpowiedzi ze schematem oceniania. Próbny sprawdzian szóstoklasisty jest elementem akcji "Szósta klasa - na szóstkę", organizowanej przez INTERIA.PL, RMF i TVP Info.

Arkusz, przygotowany przez ekspertów od przedmiotów humanistycznych i ścisłych jest podobny do tego, z którym przyjdzie się zmierzyć szóstoklasistom już 1 kwietnia.

Reklama

Próbny egzamin będzie doskonałą okazją do zweryfikowania swoich umiejętności i wprowadzi uczniów klas szóstych w atmosferę towarzyszącą egzaminom.

Każdy, kto będzie chciał rozwiązać zadania, powinien najpierw wydrukować sobie cały arkusz, a następnie kliknąć "start" na specjalnym liczniku, który będzie odmierzał 60 minut.

Dla uczniów klas szóstych INTERIA.PL przygotowała również specjalny e-book, w którym można sprawdzić standardy wymagań egzaminacyjnych (pobierz e-book szóstoklastisty)

Szósta klasa - na szóstkę

Próbny sprawdzian szóstoklasisty jest elementem akcji "Szósta klasa - na szóstkę" - skierowanej zarówno do uczniów, jak i ich rodziców, organizowanej przez INTERIA.PL, RMF i TVP Info.

Z tej okazji przygotowaliśmy serię przydatnych materiałów- zarówno informacyjnych, jak i komentarzy ekspertów, którzy podpowiedzą, jak się przygotować do testu, skutecznie walczyć ze stresem i - co ważne - odpowiednio się odżywiać. 

W raporcie specjalnym Sprawdzian Szóstoklasisty już teraz znajdziecie praktyczne porady i przykładowe arkusze z poprzednich lat.

Dowiedz się więcej na temat: sprawdzian szóstoklasisty | arkusz sprawdzianu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje