Reklama

Reklama

Tarcza antyrakietowa w Polsce?

Ławrow jednak przyjedzie do Warszawy

Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych Rosji nie odwołał swojej wizyty w Polsce - dowiedział się nieoficjalnie serwis internetowy tvp.info.

Informacje o odwołaniu wizyty Ławrowa miały się pojawić na skutek błędu urzędnika.

Reklama

- Mogę potwierdzić. Wizyta Siergieja Ławrowa nie została oficjalnie odwołana - mówi Ryszard Schnepf, wiceszef MSZ. Informacje o odwołaniu wizyty pojawiły się na skutek pomyłki urzędnika, który błędnie zinterpretował dokumenty. Nadal jednak nie jest ustalona data przyjazdu ministra Ławrowa do Warszawy.

W czwartek szef MSZ Radosław Sikorski poinformował, że minister Siergiej Ławrow odwołał swoją wizytę w Warszawie. Zaznaczył przy tym, że odwołanie wizyty nastąpiło przed zakończeniem negocjacji w sprawie tarczy antyrakietowej i mogło być związane z wydarzeniami w Gruzji.

- Otrzymałem takie informacje (o odwołaniu wizyty Ławrowa) z naszej placówki w Moskwie. Gdyby się potwierdziły, będę tego żałował. Chciałbym, żebyśmy mieli jasność, że te informacje dotarły do nas zanim podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszych negocjacji (w sprawie tarczy) - mówił Sikorski.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: wizyta | Nie | Siergiej Ławrow | minister | ławrow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne