Dialog Obywatelski: Wizja zdrowego rozwoju Europy Andriukaitisa

27 października komisarz do spraw zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenis Andriukaitis spotka się z polską publicznością w ramach Dialogu Obywatelskiego. W ten sposób Komisja Europejska stara się bezpośrednio kontaktować się z obywatelami krajów UE, wsłuchiwać się w ich opinie i reagować na uwagi. Wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy do rejestrowania się - zapisy trwają do 21 października. Dialog odbędzie się gmachu BUW.

Podczas tegorocznego Dialogu Obywatelskiego 27 października (czwartek) w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego będzie można zadać pytania komisarzowi do spraw zdrowia i bezpieczeństwa żywności, Vytenis Andriukaitis.

Reklama

Do priorytetów jego polityki należy m.in. zapewnienie równego dostępu do służby zdrowia, zwalczanie oraz zapobieganie chorobom oraz wszelkim problemom zdrowotnym współczesnego społeczeństwa, walka z marnowaniem żywności oraz rosnący problem odporności na antybiotyki.

Komisarz jest również propagatorem polityki antytytoniowej oraz dbania o dobrostan zwierząt.

Aby wziąć udział w Dialogu Obywatelskim, należy zarejestrować się na stronie www.dialogobywatelski.pl do wtorku 25 października 2016 r. do godz. 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona (o udziale decyduje kolejność zgłoszeń).


Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje