Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015

Ankieta programu "Ratujemy i Uczymy Ratować"

W imieniu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zachęcamy do wypełnienia ankiety na temat programu "Ratujemy i Uczymy Ratować" i znajomości zasad pierwszej pomocy.

Organizatorzy chcą dowiedzieć się, jak wiele osób w Polsce słyszało o programie, a także ilu z naszych czytelników potrafi samodzielnie udzielić pierwszej pomocy. Mile widziane są również sugestie, w jakim kierunku powinien dalej rozwijać się program.

Reklama

Program edukacyjny "Ratujemy i Uczymy Ratować" jest prowadzony przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 2006 roku. Jego celem jest nauka najmłodszych uczniów podstawowych zasad pierwszej pomocy.

Zdaniem organizatorów poznanie tych zasad to nie wszystko - na podjęcie działań ratujących życie przez świadków zdarzenia ogromny wpływ ma również ich postawa, pewność co do swoich umiejętności, a także obawy, które często im towarzyszą.

Program "Ratujemy i Uczymy Ratować" polega na wprowadzeniu zajęć z podstawowych czynności ratujących życie już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Dzięki temu dzieci oswajają się z ważnymi zagadnieniami, kształtowane są właściwe nawyki, a pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym.

Ankieta dostępna jest pod tym linkiem: kliknij i wypełnij ankietę!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje