Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015

Kraków: Rekrutacja wolontariuszy

Ruszamy z naborem Wolontariuszy 23. Finału WOŚP. Jeśli chcecie pomóc tworzyć najbardziej zwariowane wydarzenie w środku zimy w Krakowie, koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami i dołączcie do nas.

Zapisy dla Wolontariuszy rozpoczynamy 14 listopada, a potrwają one do drugiej połowy grudnia. Wzorem lat ubiegłych, będziemy się z Wami spotykać między 17.00 a 19.00. Aby zapisać się należy przyjść osobiście.

Gdzie? Do siedziby Gazety Krakowskiej przy al. Pokoju 3. Ze sobą należy mieć ważny dokument tożsamości z aktualnym zdjęciem, przyda się też entuzjazm i uśmiech na twarzy ;)

 Prosimy także o wcześniejsze zapoznanie się z Regulaminem Wolontariusza. Zanim podejmiecie ostateczną decyzję, dobrze się zastanówcie, czy w trakcie finału rzeczywiście będziecie meli czas i możliwości, by ruszyć z puszką w miasto. Zdjęcia do identyfikatorów będziemy robić na miejscu. Wszystkie inne potrzebne informacje będą na bieżąco pojawiały się na stronie internetowej naszego sztabu oraz na naszym FacebookuTwitterze.

Mamy nadzieję, że spotkamy się razem w drugą niedzielę stycznia i wspólnie wyjdziemy na krakowskie ulice, by zbierać pieniądze na najnowocześniejszy sprzęt medyczny służący diagnostyce na oddziałach onkologii i pediatrii oraz godnej opiece medycznej seniorów.

(Sztab Gazeta Krakowska)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje