Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015

Twój pociąg na Przystanek Woodstock!

Jeździsz na Przystanek Woodstock pociągiem? Przewozy Regionalne ogłosiły konkurs na nazwy pociągów, które zawiozą fanów muzyki na 21. Przystanek Woodstock. Wymyślając nazwę, którą usłyszysz z megafonów na dworcu, można wygrać bilety na pociąg musicREGIO na kolejną edycję festiwalu.

"Podróż pociągiem na Przystanek Woodstock to jedna z jego nieodłączonych tradycji. Niegdyś do Żar, a od 10 lat do Kostrzyna nad Odrą - co roku specjalnymi pociągami Przewozów Regionalnych na festiwal przyjeżdżają tysiące fanów dobrej muzyki i niezapomnianej zabawy. W przemierzających cały kraj pociągach musicREGIO nierzadko nawiązują się przyjaźnie, a bezwzględnie zawsze panuje świetna atmosfera. Aby woodstockowe składy wyróżniały się w rozkładach jazdy, jakiś czas temu nazwaliśmy je" - przypomina przewoźnik festiwalu.

Reklama

Nazwy pociągów musicREGIO nawiązują do miejsc, postaci i wydarzeń związanych z Przystankiem. Jeden z pociągów otrzymał nazwę "Dziadek" na cześć zmarłego w tym roku wieloletniego woodstockowicza.

Inne nazwy musicREGIO to na przykład: "Zaraz będzie ciemno", "Pędząca Kłoda", "Amelinium", które zostały zaproponowane przez uczestników festiwalu. Część z nich pochodzi od tytułów piosenek, np. "Wehikuł czasu", jeszcze inne związane są z Przystankiem Woodstock - "Akademia Sztuk Przepięknych", "Miłość Przyjaźń Muzyka", a niektóre nawiązują do długiej podróży - "Stalowy pęcherz".

Jak nazwać pociąg?

Wystarczy przesłać mailem maksymalnie cztery propozycje nazw pociągów i dobrze je umotywować - silne argumenty to podstawa sukcesu! Jeśli dana nazwa będzie związana z konkretnym regionem, Przewozy Regionalne postarają się, aby otrzymał ją pociąg przezeń przejeżdżający. Wymyślona nazwa może (ale nie musi) bezpośrednio nawiązywać do Przystanku Woodstock.

Wybranych zostanie 10 najciekawszych propozycji, a wszyscy zwycięzcy otrzymają bezpłatny bilet umożliwiający dojazd na 21. Przystanek Woodstock i powrót do domu. Bilet ten będzie ważny w pociągach musicREGIO docierających do Kostrzyna nad Odrą.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: rzecznik@p-r.com.pl do 14 grudnia 2014. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej Przewozów Regionalnych najpóźniej 19 grudnia.

Wszystkie szczegóły konkursu są dostępne na stronie internetowej Przewozów Regionalnych

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje