Wybory parlamentarne 2015

Kaczyński oficjalnie przedstawił szefa kampanii PiS

- Człowiek doświadczony politycznie, pełniący ważną funkcję państwową, mający za sobą wiele kampanii wyborczych - tak, o wicemarszałku Senatu Stanisławie Karczewskim mówił podczas konferencji Jarosław Kaczyński, prezes PiS. Karczewski oficjalnie został dzisiaj ogłoszony szefem sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. - Jesteśmy pewni, że da sobie radę z tym zadaniem - mówił szef PiS.

- Mam nadzieję, że pan marszałek nie obrazi się na mnie, ale przed chwilą rozmawiałem z nim i powiedział mi, że podjął decyzję, iż jego zastępcą zostanie Joachim Brudziński - ujawnił Kaczyński.  - Jestem przeświadczony, że ten sztab będzie potrafił rozwiązać wszystkie problemy, jakie pojawią się w trakcie tej kampanii - dodał prezes PiS.

Reklama

- Chcę, żeby ta kampania była jeszcze lepsza od kampanii Andrzeja Dudy - powiedział szef kampanii. - Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem. Polakom zależy na zmianie władzy. Ludzie tego oczekują, będziemy się spotykać z mieszkańcami Polski. Oni czekają na dialog - dodał. 

Karczewski zaznaczył, że sztab wyborczy PiS składa się z profesjonalnych, młodych ludzi. 

Kaczyński pytany przez dziennikarzy o to, jakie PiS ma plany na kampanię, odpowiedział: "Nasze listy muszą przyciągać. Pojawią się na nich twarze nowe, młode". Prezes PiS zabrał także głos na temat tego, czy na pewno to Beata Szydło będzie premierem, jeśli wybory wygra jego partia. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje