Reklama

Reklama

Paweł Kukiz: PiS-owi będzie łatwiej atakować Trzaskowskiego niż kobietę. Oni go zajadą

"W II turze na zwycięstwo z Dudą ma tylko szansę Kosiniak-Kamysz" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM lider Kukiz'15 - Paweł Kukiz. "Łatwiej będzie z całą pewnością atakować PiS-owi Trzaskowskiego - oni go po prostu zajadą, jestem przekonany - niż kobietę" - dodał, odnosząc się do wymiany kandydata na prezydenta przez Koalicję Obywatelską.

"Wszystkie partie polityczne w Polsce działają na zasadach zbliżonych do działania zorganizowanych grup przestępczych, absolutnie wszystkie" - ocenił w Porannej rozmowie w RMF FM Paweł Kukiz. 

Reklama

"Każda partia polityczna w Polsce jest w mniejszym lub większym stopniu spatologizowana. Każda z nich idzie tylko i wyłącznie po spółki Skarbu Państwa, po rodzinę na swoim. Niczym szczególnym się ani PSL od PiS-u nie różni, ani PiS od Platformy" - dodał. 

"Koalicja Polska, w skład której wchodzi również PSL, niesie te postulaty, które po wejściu w życie zmieniłyby charakter wszystkich partii politycznych" - zauważył gość Roberta Mazurka. 

"Próbowałem działać jak Matka Teresa"

"Żeby w Polsce zniszczyć ten charakter partii politycznych, który daje ustrój, trzeba to zrobić w formule partyjnej - tłumaczył w RMF FM Paweł Kukiz. Próbowałem przez 4 lata działać jak Matka Teresa z Kalkuty. Matkę Teresę z Kalkuty te wszystkie partie przejechały" - dodał. 

"Polskie partie w obecnym kształcie są partiami bandyckimi, nastawionymi tylko i wyłącznie na łupy" - ocenił lider Kukiz’15.

Robert Mazurek

Opracowanie:Jonasz Jasnorzewski,Karol Pawłowicki,Maciej Nycz

Więcej na RMF24.pl


***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne