Wybory samorządowe 2014

Poseł PO: To jest bezpardonowy, brutalny atak PiS

Szef kampanii samorządowej Platformy Obywatelskiej Robert Tyszkiewicz ocenił, że Prawo i Sprawiedliwość prowadzi "antyrządową kampanię w stylu swojego byłego koalicjanta".

Zdaniem Tyszkiewicza, billboardy z logo PO i napisem "By żyło się lepiej. Władzy" są żenujące. - To dość symboliczne, że PiS rozpoczyna, jak samo twierdzi, kampanię samorządową od takiego bezpardonowego, brutalnego, trochę w stylu Samoobrony, ataku na konkurencję polityczną najwyższego szczebla. Widać, że PiS nie ma pomysłu na jakikolwiek pozytywny przekaz na starcie tej kampanii - stwierdził szef podlaskiej PO.

Tyszkiewicz przypomina, że najbliższe wybory są wyborami samorządowymi, więc - jak stwierdził - atak na czołowych polityków PO, którzy w tych wyborach nie będą startować mija się z celem. - Jeżeli intencją PiS jest przeniesienie atmosfery nienawiści, wojny politycznej do polskich samorządów, to chrońmy samorządy przed takimi politykami - powiedział 

Reklama

W pierwszych tygodniach września Platforma ma przedstawić swoje hasło wyborcze. Do 15 września wyłoni wszystkich kandydatów, którzy wezmą udział w listopadowych wyborach.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje