Reklama

Reklama

RMF: 19. dzielnica Warszawy. Projekt Jakiego nie jest gotowy

Projekt ustawy ws. utworzenia 19. dzielnicy Warszawy - co zaproponował w niedzielę kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki - nie jest jeszcze skończony - dowiedział się dziennikarz RMF FM Patryk Michalski. Sztab kandydata - mimo pytań i próśb - wciąż projektu nie opublikował.

Jak ustalił reporter RMF FM, projekt, zaprezentowany kilka dni temu przez Patryka Jakiego, nie zawierał dokładnych informacji, był tylko techniczny.

Reklama

"To jest projekt, który nie potrzebuje szczegółów... inaczej powiem: tworzy 19. dzielnicę i daje pewne uprawnienia podatkowe. I to wszystko" - wyjaśnia teraz polityk.

Sztab kandydata PiS - w obawie przed krytyką - nie pokazał dotąd treści projektu: dopiero teraz pracuje nad jego rozszerzeniem i uzasadnieniem.

"Projekt jest gotowy. Ewentualnie musimy zastanowić się jeszcze, jak szerokie powinno być uzasadnienie, natomiast szkielet projektu jest gotowy "- przekonuje Jaki.

W rozmowie z Patrykiem Michalskim deklaruje również, że szkielet projektu - lub cały dokument - zostanie zaprezentowany w najbliższych dniach.

Patryk Michalski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje