Byli politycy PiS oceniają premiera

Dwóch byłych polityków PiS oceniało postawę premiera Tuska wobec kryzysu ukraińskiego. - Przez siedem lat nabroił i teraz sprząta - atakuje Jacek Kurski. - Jacku, nie obarczaj go winą za politykę Putina - odpiera zarzuty polityka SP Michał Kamiński.

Jacek Kurski w bardzo krytycznych słowach odniósł się do kroków podejmowanych przez premiera.  - Donald Tusk nabroił przez siedem lat w stosunkach z Rosją, wystawił Polskę na niebezpieczeństwo i dzisiaj, kiedy ono rzeczywiście się zdarzyło, działa dość aktywnie i sprawnie. Tym niemniej zbił zegarek, a dzisiaj chce go naprawiać - akcentuje polityk SP.

Reklama

Przeciwnego zdania jest  Michał Kamiński, obecnie kandydat PO do europarlamentu. - Obarczanie Donalda Tuska za politykę Władimira Putina nie podoba mi się tak po prostu, po ludzku, bo jest nieuczciwe - podkreśla. - Natomiast dzisiaj ta inwestycja Tuska i Sikorskiego w to, żeby z Polski zdjąć łatkę kraju antyrosyjskiego, właśnie ta polityka przynosi największy sukces. Bo dzisiaj dzięki temu, że Polsce bardzo trudno zarzucić, że jest antyrosyjska, ten głos jest słyszany - argumentuje. 

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje