Katowice: Nagranie tragicznego wypadku. Policja szuka świadków

Do wypadku doszło 16 września na Drogowej Trasie Średnicowej w Katowicach, w zderzeniu trzech pojazdów zginęła wówczas 68-letnia kobieta. Śląska policja zamieściła nagranie tragicznego wypadku. Policjanci mają nadzieję, że dzięki publikacji filmu zgłoszą się świadkowie zdarzenia.

Do wypadku doszło 16 września o godz. 8.12. Zderzyły się tam trzy jadące jezdnią w kierunku Chorzowa samochody: bmw serii 3, volvo v40 i renault trafic. Po zderzeniu pojazdy wpadły w poślizg, wyrzuciło je na prawe pobocze. Po przełamaniu bariery energochłonnej, dachowały, spadając na niżej biegnącą, równoległą drogę prowadząca do centrum handlowego. W wyniku wypadku zginęła 68-letnia kobieta, kierująca volvo.

Policja, która ustala okoliczności wypadku, za zgodą prokuratora opublikowała na swej stronie dramatyczne nagranie z monitoringu. Widać na nim jednak już ostatnią fazę wypadku - gdy samochody, które wpadły w poślizg uderzają w barierę i spadają ze skarpy.

"Być może znajdzie się kierowca, który zarejestrował na samochodowej kamerce pierwszą fazę wypadku albo świadek, który widział, jak to wszystko się zaczęło" - powiedziała PAP rzeczniczka katowickiej policji komisarz Aneta Orman.

Osoby będące świadkami lub posiadające nagranie z kamery samochodowej, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach lub o kontakt telefoniczny pod numerem 32 200 2309 lub całodobowo 32 200 2777.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje