Reklama

Reklama

Ponad rok temu ukradli 2 mln złotych, nadal są na wolności

Ponad rok temu z terenu firmy transportowej w Wodzisławiu Śląskim skradziono 2 mln złotych. Choć złodzieje zostali uchwyceni na monitoringu, nie udało się do tej pory ich złapać. Nadal nie ustalono też, kim są.


Reklama

Poszkodowany właściciel firmy transportowej zdecydował się opublikować film z monitoringu i wyznaczył nagrodę za pomoc w złapaniu sprawców. Wynosi ona 50 tys. złotych i dodatkowe 10 tys. od biura detektywistycznego Andała Patrol. Mimo że oficjalne śledztwo zostało zawieszone w czerwcu 2015 roku, policja wciąż liczy na pomoc w tej sprawie.
Jeśli ktokolwiek ma informacje dotyczące zdarzenia, proszony jest o kontakt z policją. Wszystkim osobom, które przekażą istotne dane dla śledztwa, jest gwarantowana anonimowość. Kontakt do biura detektywistycznego Andała Patrol pod numerem 509 336 001.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne