RMF24: Jest rysopis pedofila poszukiwanego przez policję

Policjanci z Mysłowic mają rysopis pedofila poszukiwanego za napad na dziecko. Mężczyzna jest w wieku 20-30 lat, jest szczupły i ma około 170 cm wzrostu, nosi krótkie, czarne włosy. Był ubrany w czarną kurtkę oraz czarne leginsy. Na nogach miał czarne buty.

Dwa dni temu w dzielnicy Brzęczkowice w Mysłowicach wykorzystał seksualnie dziecko. Pojawiły się też doniesienia, że napastnik - zanim zaatakował - odwiedził sklepy z odzieżą, gdzie przymierzał damskie ubrania.

Reklama

Pedofi pojawił się przed godziną 18 w pobliżu szkoły podstawowej przy ul. Ziętka w Mysłowicach. Podszedł tam do grupy dzieci. Z jednym z nich odszedł na bok. Do gwałtu nie doszło. Jak tłumaczy policja - mężczyzna dopuścił się tzw. innej czynności seksualnej.

W czwartek o całym zajściu poinformował policję ojciec ofiary. Ze względu na dobro dziecka funkcjonariusze nie informują, ile ma ono lat ani jakiej jest płci.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, których informacje mogą pomóc w poszukiwaniach. Z komendą w Mysłowicach można się skontaktować telefonicznie: 32 3173255, 32 3173200. Można też zatelefonować na numer 997.

Marcin Buczek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy