Śląskie: 75-latka zginęła w pożarze domu w Częstochowie

75-letnia kobieta zginęła w piątek nad ranem w wyniku pożaru w domu jednorodzinnym w Częstochowie – podała policja i służby kryzysowe wojewody śląskiego.

Jak podało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach, do pożaru doszło w jednorodzinnym domu przy ul. Sucharskiego, informacja o nim dotarła do służb po godz. 4. Ogień pojawił się w sypialni. O pożarze poinformował przypadkowy świadek.

Reklama

"Podczas akcji gaśniczej strażacy i policjanci ujawnili kobietę w tym domu. Akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku, kobieta zmarła. W mieszkaniu, poza tą panią, nikogo nie było" - powiedziała PAP st. asp. Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji.

W piątek rano na miejscu trwały czynności z udziałem prokuratora. Przyczyny pożaru nie są na razie znane. Wypowie się na ten temat biegły z zakresu pożarnictwa.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje