Wieczór kabaretowy w GCK

Dwa kabarety: Adin i Hrabi w ramach 10. Letniego Ogrodu Teatralnego wystąpią na scenie Górnośląskiego Centrum Kultury w Katowicach.

Kabaret Adin sam o sobie: "...mimo tego, że jesteśmy kabaretem, potrafimy stanąć na scenie i przez kilka minut nie zrobić żadnej głupiej miny.

Reklama

Jesteśmy z tego dumni. Co więcej, potrafimy naraz: mówić i nie robić min. Tak, to jest możliwe! trzeba tylko mieć wiarę, że tekst jest dobry, a publiczność nie upośledzona. i my tę wiarę mamy. Nie mamy wątpliwości, że to jest śmieszne.

Obserwując otoczenie zauważamy, że im kto poważniej się stara, tym śmieszniej mu wychodzi. W trakcie spektakli nasze ciała astralne łączą się z kosmosem i jeśli występ się nie udaje (na szczęście rzadko) to jest wina wyłącznie kosmosu.

My i publiczność jesteśmy poza podejrzeniem. W kabarecie inspirujemy się postacią kaszpirowskiego, ale nasze spektakle nie mają właściwości leczniczych. nie licząc czkawki na spektaklach nie doszło do żadnych uzdrowień".

Skład kabaretu Adin:

Julia Mikołajczak

Krzysztof Kiełpiński - Chomik

Adam Pernal - Smutny

Andrzej Piątek - Andy

Władysław Sikora

Kabaret Hrabi zaprezentuje na scenie GCK program Kobieta i mężczyzna poświęcony płciom. Obu po równo.

Zwolennicy wyższości płci jednej nad drugą nie mają na co liczyć. bo to, że różnice istnieją nie ulega wątpliwości - ale żadna różnica nie czyni płci gorszą - lecz na pewno inną. bo kobiety są takie... a faceci też, ale mniej.

Za to faceci potrafią... A kobiety też, ale co innego. wspólne oglądanie programu hrabi parami, nie grozi rozpadem związku, ani cichymi dniami. w programie tym kabaret hrabi oswaja nas ze stereotypami na temat kobiet i mężczyzn, ukazuje ludzką stronę wad, skłaniając jednocześnie do ich pokochania.

Skład Kabaretu Hrabi:

Darek Kamys - ex kabaret potem, ex hi-fi

Joanna Kołaczkowska - ex potem, ex drugi garnitur

Tomasz Majer - ex miłe twarze, ex pseudomin, ex e.k.

Łukasz Pietsch - ex szkoła muzyczna

6. lipca (niedziela), godz. 20. Górnośląskie Centrum Kultury, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice. Bilety: 15 zł.

Impreza w ramach 10. Letniego Ogrodu Teatralnego.

Reklama

Reklama

Reklama