Reklama

Reklama

Chorwacja: Polacy wrzucili robaki do lodów, żeby nie płacić rachunku

"Rodzina oszustów z Polski" robi karierę w chorwackich mediach. Polacy wrzucili do lodów robaki i próbowali uniknąć płacenia rachunku. Do incydentu doszło w popularnej miejscowości turystycznej Rovinj.

W chorwackich mediach coraz większą popularność robi nagranie, na którym widać rodzinę siedzącą przy stoliku i jedzącą lody. W pewnym momencie mężczyzna otwiera pod stołem torebkę, której zawartość szybko umieszcza w jedzeniu. Po chwili prosi obsługę i robi awanturę. 

Reklama

Jak się później okazało, mężczyzna i jego rodzina są Polakami. Poinformował o tym właściciel restauracji, któremu z powodu całego zajścia było po prostu przykro. 

Po tym, jak turysta złożył skargę, kelnerzy anulowali rachunek, jednak później sprawdzono monitoring i sprytny podstęp Polaków wyszedł na jaw. To wówczas restaurator postanowił ostrzec przed "rodziną oszustów z Polski" - jak ich nazwał w mediach społecznościowych. 

Kiedy właściciel restauracji powiedział Polakowi, że nagrał to, co się stało, turysta natychmiast przeprosił, zapłacił rachunek i... szybko uciekł.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje