Indie: Dwukrotnie zgwałcili kobietę. "Za karę"

21-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona w mieście Rohtak, w stanie Hariana w Indiach, w ubiegłym tygodniu. Ci sami mężczyźni dopuścili się na niej gwałtu już trzy lata wcześniej. O sprawie pisze brytyjska stacja BBC oraz "The Guardian".

Ofiarą jest studentka z niższej kasty. Kobieta miała 18 lat, gdy została zgwałcona po raz pierwszy w 2013 roku w indyjskim mieście Bhiwai, gdzie mieszkała wraz z rodziną - donosi BBC.

Reklama

Po tym incydencie musiała się przeprowadzić, ale wytoczyła proces pięciu oprawcom. Jak informuje BBC, od tego czasu była nękana i śledzona przez mężczyzn, którzy żądali, by wycofała swoje oskarżenia.

W ubiegłą środę ci sami mężczyźni kolejny raz dopuścili się na niej gwałtu. Wymierzyli jej w ten sposób "karę" za to, że odmówiła wycofania oskarżeń po pierwszym gwałcie.

Jak relacjonowała ofiara, została wciągnięta do samochodu, a następnie mężczyźni próbowali ją udusić.

"Byłam przerażona, gdy ich zobaczyłam. Wepchnęli mnie do samochodu. To byli ci sami mężczyźni, którzy mnie zgwałcili" - zeznała policji.

Kobieta została poważnie ranna. Oprawcy zostawili ją nieprzytomną, "na pewną śmierć" w krzakach - pisze BBC.

21-latkę uratował przypadkowy przechodzień, który zabrał ją do szpitala.

Po kolejnym, brutalnym incydencie na kobiecie w mieście Rohtak zorganizowano protesty. Mieszkańcy żądają natychmiastowego aresztowania oskarżonych mężczyzn.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje