Reklama

Reklama

Jagielski na "czarnej liście" Rosji

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Wojciech Jagielski nie został w czwartek wpuszczony do Armenii, skąd w piątek miał odlecieć do Polski. Poinformowano go, że znajduje się na tzw. czarnej liście osób, które nie mogą przekroczyć granicy Wspólnoty Niepodległych Państw.

Jagielski wraz z fotoreporterem Robertem Kowalewskim chcieli w czwartek przekroczyć granicę gruzińsko-armeńską. "Najpierw powiedziano nam, że możemy mieć kłopoty w otrzymaniu wizy, a później, że nie możemy przekroczyć granicy, bo moje nazwisko jest na "czarnej liście" - powiedział Jagielski.

Reklama

- Nie mam pojęcia, dlaczego moje nazwisko znalazło się na tej liście, bo nigdy nie pisałem o państwach silnie związanych z WNP: o Rosji, Ukrainie czy Białorusi; jeździłem na Zakaukazie, do Azji Środkowej - dodał.

Obecnie dziennikarz wraca do Tbilisi. - Być może polecę jakimś samolotem, który przywiózł pomoc humanitarną i wraca do Polski - powiedział. Obecnie wiele lotów z lotniska międzynarodowego z Tbilisi jest zawieszonych.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Nie | Jagielski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje