Kate i William pokazali światu córkę

Urodziła się rano i już wczesnym wieczorem opuściła szpital. Kate i William zaprezentowali małą księżniczkę światu, po czym udali się do pałacu. Dziewczynka jest ich drugim dzieckiem.

Były brawa i okrzyki w kierunku małej księżniczki. Mimo fleszy aparatów i krzyków rozradowanego tłumu, dziewczynka podczas prezentacji spokojnie spała w objęciach matki.

Reklama

Niemowlę przyszło na świat o 8:34 czasu lokalnego. Przy narodzinach był obecny ojciec. Po południu odwiedził ją starszy brat, Jerzy. Przed odjazdem ze szpitala dumni rodzice pokazali córeczkę licznie zgromadzonym dziennikarzom.

Mała księżniczka urodziła się w tym samym londyńskim szpitalu świętej Marii, w którym w lipcu dwa lata temu przyszedł na świat Jerzy. W chwilę po narodzinach dziewczynka ważyła 3 kilogramy 700 gramów. Jest piątym prawnuczęciem królowej Elżbiety II. 

Na razie nie wiadomo, jak najmłodsza członkini brytyjskiej rodziny królewskiej będzie miała na imię. Podobno najczęściej powtarzające się propozycje to Alicja i Szarlotta. Są też i tacy, którzy uważają, że dziewczynka powinna odziedziczyć imię po swej tragicznie zmarłej babce, księżnej Dianie.

Przed szpitalem świętej Marii od wielu dni czuwali miłośnicy rodziny królewskiej. Popularność monarchii na Wyspach jest rekordowa - popiera ją ponad 70 procent społeczeństwa. Duża w tym zasługa powszechnie lubianej księżnej Kate.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje