Marilyn Monroe erotyczną zabawką dla wybranych

15-minutowy niemy czarno-biały film, na którym Marilyn Monroe uprawia seks oralny z niezidentyfikowanym mężczyzną, nabył za 1,5 mln dolarów nowojorski biznesmen z zastrzeżeniem, że nie będzie go pokazywał publicznie - poinformował w poniedziałek pośrednik transakcji.

Kolekcjoner osobliwości Keya Morgan powiedział, że doprowadził do sprzedania filmu przez syna zmarłego informatora FBI. "Dżentelmen, który to kupił, zadeklarował, że żywi szacunek dla Marilyn, i nie zamierza robić z tego żartów i umieszczać tego w Internecie i próbować ją wykorzystywać. Nie jest to jego zamiarem i nigdy nie dopuściłbym do wymieniania mojego nazwiska, gdyby to się miało stać" - zaznaczył.

Reklama

Według Morgana, który oglądał film, aktorka występuje w nim ubrana, a głowa jej partnera pozostaje cały czas poza kadrem.

W zbiorach Morgana znajduje się wiele pamiątek po Monroe i jednym z jej mężów Joe DiMaggio. Deklaruje się on również jako przyjaciel dwóch innych małżonków artystki - Jima Dougherty'ego i Arthura Millera.

Jak twierdzi, o istnieniu filmu dowiedział się od byłego agenta FBI. Podążając wskazanym tropem, dotarł do syna informatora FBI, który dysponował oryginałem filmu - podczas gdy jego kopia spoczywa w archiwach FBI.

Dowiedz się więcej na temat: seks oralny | erotyczne zabawki | film | FBI | marilyn monroe | monroe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje