Media: Księżna Kate będzie miała syna

Elżbieta II będzie miała kolejnego prawnuka. Księżna Cambridge Kate urodzi chłopca - twierdzi tygodnik "Sunday People" powołujący się na księcia Harry'ego, który miał wyjawić rodzinny sekret przyjaciołom.

Wprawdzie księżna Kateksiążę William nie wypowiadają się na temat płci dziecka, które ma przyjść na świat w lipcu, ale księciu Harry'emu trudno utrzymać sprawę w tajemnicy, ponieważ - jak pisze gazeta - "rozpiera go duma z powodu tego, że będzie miał bratanka".

"Cała rodzina jest tym podekscytowana. Kate zresztą zawsze chciała chłopca. Wszyscy ciężko pracują nad imieniem, które już wybrali. Nikomu jednak nie zdradzili" - cytuje tabloid niewymienionego z nazwiska przyjaciela księcia Harry'ego.

Reklama

Inną oznaką wskazującą na płeć męską jest niebieski kolor dziecięcego wózka, który ostatnio kupiła 31-letnia księżna Kate. Niebieski to w Wielkiej Brytanii kolor dla chłopców, dla dziewczynek zastrzeżony jest różowy. W tych dwóch barwach sprzedawane są dziecięce wyprawki.

Także księżniczka Eugenia (wnuczka Elżbiety II, córka księcia Andrzeja) miała w rozmowie z przyjaciółmi sugerować, że księżna Kate urodzi chłopca.

W marcu w czasie spotkania z mieszkańcami Grimsby księżna Kate prawie wyjawiła, że spodziewa się córki, ale się zreflektowała i powiedziała, że nie zna płci dziecka. Potem dała do zrozumienia, że zna, ale nie powie.

Jak dotąd nie wiadomo, w którym szpitalu dziecko przyjdzie na świat. Najczęściej mówi się o szpitalu St Mary's w londyńskiej dzielnicy Paddington, gdzie urodził się książę William lub o szpitalu Royal Berkshire w pobliżu Reading, w pobliżu miejsca, gdzie mieszkają rodzice księżnej i ona sama przyszła na świat.

Bukmacherzy firmy Ladbrokes wyceniają szanse urodzin dziewczynki na 1:3, a chłopca na 5:2. Przyjmowane są zakłady na imię dziecka i datę urodzin.

Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje