Przerażające odkrycie na plaży

Wczoraj na plaży w Arbroath (Szkocja) bawiące się dzieci znalazły odciętą głowę kobiety w plastikowym worku. Po przeprowadzeniu policyjnych oględzin odnaleziono jeszcze jedną rękę. Dziś udało się znaleźć drugą - informuje serwis BBC.

Policja już zapowiedziała rozszerzenie obszaru, na którym prowadzi poszukiwania.

Reklama

- Poczekamy jeszcze na przypływ, być może dostarczy nam jakiś świeżych dowodów - powiedział prowadzący śledztwo detektyw Graham McMillan. Dodał, że padające przez kilka ostatnich dni deszcze uniemożliwiają stwierdzenie, jak długo worek z głową kobiety - jeśli w ogóle - znajdował się w morzu.

Funkcjonariusze mają nadzieję, że uda się odnaleźć pozostałe szczątki kobiety. Zanim jednak przeprowadzone zostaną wszystkie niezbędne badania, może minąć kilka dni.

Rysopis kobiety nie pokrywa się z żadnym z przypadków zaginięcia zgłoszonych w okolicy, dlatego miejscowa policja rozpoczęła już współpracę z funkcjonariuszami z całego kraju, by doprowadzić do identyfikacji.

Matka dziewczynek, które dokonały wstrząsającego odkrycia, powiedziała reporterom, że dzieci wciąż nie mogą dojść do siebie. - Cały czas się trzęsą. Myślą, że osoba, która zrobiła krzywdę tej kobiecie, może teraz zrobić to samo im - wyjaśniła kobieta.

A.W.

Dowiedz się więcej na temat: płazy | policja | odkrycia naukowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje