Seattle: Furgonetka wjechała w pieszych. Są ranni

W czwartek w centrum Seattle samochód uderzył w budynek, potrącając wcześniej idących chodnikiem pieszych. Jak podaje "The Seattle Times"- sześć osób przetransportowano do szpitala.

Jak podaje na swoje stronie internetowej "The Seattle Times", furgonetka najpierw wjechała w przechodniów przy Piątej Alei w centrum Seattle, a następnie w witrynę jednego ze sklepów.

Reklama

Z zeznań świadków wynika, że samochód przejechał przez skrzyżowanie i nagle skręcił na chodnik potrącając przy tym kobietę i mężczyznę. Idące z nimi dziecko zdążyło uciec.

Jak podaje "The Seattle Times" powołując się na słowa rzeczniczki lokalnej straży pożarnej, stan potrąconego mężczyzny jest poważny, a kobiety stabilny. Oprócz nich do szpitala przewieziono także cztery inne osoby, w tym kierowcę samochodu. Zostanie on poddany badaniom toksykologicznym.

Policja poinformowała, że zdarzenie nie ma podłoża terrorystycznego, a kierujący samochodem mężczyzna najprawdopodobniej, z powodów zdrowotnych, stracił panowanie nad pojazdem.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone.

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje