Reklama

Reklama

​USA: Dzieci uwięzione w klatce dla psa. Interweniowała policja

Gdy funkcjonariusze policji z Teksasu (USA) weszli do jednego z domów, ukazał im się wstrząsający widok. W domu znajdowała się czwórka kilkuletnich dzieci - dwoje z nich zamkniętych było w klatce dla psa. O sprawie pisze NBC News.

Sytuacja miała miejsce we wtorkowy poranek. Policja została wezwana do awantury domowej. Ktoś zgłosił, że z jednego z okolicznych domów dobiegają niepokojące odgłosy kłótni między kobietą a mężczyzną.

Reklama

Na miejscu okazało się, że para, nie tylko zachowuje się agresywnie względem siebie, ale w szokujący sposób traktuje swoje dzieci. 

Policjanci opisali, że w domu było brudno, był on także wyjątkowo zagracony, a lodówka została zamknięta na kłódkę. W środku znajdowało się czworo dzieci w wieku od roku do pięciu lat. Dwoje z nich rodzice zamknęli w klatce dla psa. Pozostała dwójka wałęsała się po domu ubrudzona m.in. fekaliami. Dzieci były niedożywione i skrajnie zaniedbane - opisują media.

Policja aresztowała opiekunów pod zarzutem stosowania przemocy domowej. Mężczyzna jest ojcem jednego z dzieci. Dzieci zabrano na obserwację do szpitala. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy