USA: Matka zabiła dwójkę dzieci podczas "egzorcyzmu"

Policja w stanie Maryland zatrzymała kobietę, która zabiła dwójkę swoich dzieci, a kolejną dwójkę raniła, podczas "próby wykonania egzorcyzmu" - podaje serwis CNN.

28-letnia Zakieya L. Avery została w sobotę oskarżona o morderstwo oraz o próbę morderstwa. Identyczne zarzuty usłyszała też druga zamieszana w sprawę kobieta, 21-letnia Monifa Denise Sanford, która po interwencji policji trafiła do szpitala. Jak podaje CNN, nie jest ona spokrewniona z matką ofiar.

Do tragedii doszło w piątek. W specjalnym oświadczeniu policja informuje, że funkcjonariusze udali się na miejsce zdarzenia po telefonie jednego z sąsiadów, który zauważył dziecko w otwartym samochodzie i leżący obok auta nóż. Gdy policjanci przybyli na miejsce ustalili, że matka zabrała już dziecko do domu. Nie chciała jednak otworzyć drzwi funkcjonariuszom.

Reklama

Gdy weszli wreszcie do mieszkania znaleźli zwłoki dwójki dzieci. Roczny Norell i jego 2-letnia siostra Zyana zmarli w wyniku odniesionych ran kłutych. Ich rodzeństwo, 5- i 8-letnie, trafiło do szpitala. Obecnie stan zdrowia dzieci nie zagraża ich życiu.

"Funkcjonariusze ustalili, że oskarżone wierzyły, że wykonują egzorcyzm. Dochodzenie trwa" - podała policja.

Dowiedz się więcej na temat: USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje