W krzywym zwierciadle USA

Porozmawiajmy o tym, co jest teraz w Ameryce w modzie... Z przymrużonym okiem, pół żartem, pół serio. Ale pamiętajmy, że w każdym żarcie, jak i w każdej plotce, jest jednak gdzieś ukryte ziarnko prawdy... Gdzie?

W Ameryce w modzie jest być MODNYM w pełnym tego słowa znaczeniu. Mieć własne zdanie, właściwie to nawet nie ma znaczenia jakie - BYLE WŁASNE i koniecznie sprzeczne z innymi opiniami. Modnie jest stawiać kropkę nad "i", cokolwiek to znaczy, zwłaszcza nad dużym "I", które tej kropki nie potrzebuje... byle tylko zaznaczyć swoją obecność.

Reklama

Wieczna ochota na seks jest w modzie

Modnie jest ostatnio wszystko i wszystkich olewać - byc intelektualnym luzakiem. Modnie jest mówić - I don't care - whatever - a jednocześnie -Wherever, whenever and however you wanna have sex with me - bo wieczna ochota na seks jest w modzie. Modnie jest modnie wyglądać. Być wysportowanym. Niemodnie jest taszczyć przed sobą brzuch, jak dodatkową walizkę. Modnie jest mieć sylwetkę odwróconego trójkąta i próbować zdobyć ją naprężając się w siłowni przed laseczkami, albo przed lustrem, ale to już nie jest modne. I koniecznie w białej koszulce i ze złotym łańcuchem na szyi. Ach, i ubierać skarpetki do klapek w środku lata. Modnie jest wstrzyknąć sobie zastrzyk z substancją, po której nabierze się masy bydła. Za jedyne $5000, po to, by później bujając się spacerować po siłowni rozpościerając wokół siebie zapach nadmiernego testosteronu.

Dostrajanie piersiastej skrzyni biegów

Modnie jest wtulać się w pachnące, "naturalnie" przedłużane i zagęszczane włosy piersiastej blondynki (tylko kilka tysięcy dolarów by przejść z rozmiaru A do D), stojąc po bilety w kinie.Modnie jest jej kupić te bilety, albo powiedzieć że się pierwszy raz nosi tę kurtkę i że zapomniało się portfela - (czemu nie, mamy równouprawnienie). Modnie zawsze było, jest i będzie, jeździć super-ekstra autem, czerwonym - koniecznie z ręczną skrzynią biegów, najlepiej w postaci kolana wyżej wymienionej osobniczki.

Modnie jest mieć własne mieszkanie - z reguły dzieląc je z trójką kolegów po kontraktorskim fachu, gdzie zaprosi się ręczną skrzynię biegów, by ją lepiej dostroić, podreperować, ciesząc się jak głośno piszczy i sapie jednocześnie wytrzymując nacisk gazu. Po Long Island i Redbullu z wódką. Dobry samochód jak dobry seks. Oba potrzebują atrakcyjnej kobiety. Modnie jest kochać się bez kondona ze świadomością ryzyka zakażenia (specjał Amerykanów), a później podnosić sobie poziom adrenaliny stojąc w kolejce w przychodni po wyniki badań chorób wenerycznych. Modnie jest patrzeć na inne kobiety, trzymając za rękę swoją żonę i dziecko. ("Nie... ja nie mam żony... po rozwodzie jestem") Jednocześnie tłumacząc, że jest to NATURALNE, samcze i usprawiedliwione przez naukowców z Harvardu. Dobrze jest chodzić do pracy, a po pracy na piwo. Siedzieć w kawiarnianym "ogródku" zastawiającym chodnik dla przechodniów.

Nadęta, wydęta i rozdęta

Dziewczynom modnie jest nosić błyszczyk L'Oreal na podświadomie, oczywiście, lekko wydętych ustach - niemodnie jest komuś pozwolić przykleić się do błyszczyka, utwierdzając w przekonaniu że pozory są i zawsze były tylko pozorami. Modnie jest wybielać zęby do momentu przed ich zniknięciem i dentystycznie podnosić szyjki trójek, by uśmiech wydawał się NATURALNIE sz-(cz)-erszy. Płacić za plustic surgery by poprawić genetyczne niedoskonałości rodziców. Modnie jest przeczesywać puszyste włosy palcami i przechylając głowę, koniecznie z lekko rozchylonymi ustami, mówić - "Oh no- really?".

Tejsti czizz kejk

Modnie jest żalić się, "jak mi ciężko na tym sprzątaniu, chcę zmienić pracę" i nic z tym nie robić. Bo w Stanach modne jest mówienie dla samej idei mówienia. By wywrzeć odpowiednie wrażenie, ważne jest by koniecznie mieszać język polski z angielskim, najlepiej z odpowiednim amerykańskim, zaciąganym akcentem - by pokazać wszystkim jak się szybko zaklimatyzowałeś. "Ja, ja" i "that's it" Mówić do gości by usiedli na couch'y, podczas gdy zapodany zostanie Cheese Cake (sernik z rodzynkami), a jak skończą próbować jaki jest "tejsti", niech włożą talerze do "sinku".

Jedność ras tylko na plakatach Benettona

Modnie jest mówić wśród swoich, że Żydzi rządzą światem, czarnuchy to brudasy i lenie, którym jedyne co wychodzi, to może bieganie za antylopami w Afryce. Meksykanie to "kakrocie" karaluchy, Amerykanie są lewi, mało tego, ktoś przykleił uśmiech do twarzy. Do tego modnie jest opowiadać że są tępi, no ale to oni w końcu podobno mają kasę... A Polacy? Oczami innych to "Poljaki", biją się o każdy grosz, wszędzie węszą oszustwo i rzucają sobie nawzajem kłody pod nogi. A jednocześnie słuchają radia księdza Rydzyka o miłości do bliźnich... No cóż, jedność różnych ras i nacji w Ameryce widnieje tylko na bilbordach reklam United Colors of Benetton... Tylko tam. "That's it".

Moda na dziecko z anonimowym partnerem

A Hollywood - ikona "mody" społecznej, nad którym rozwodzą sią tabloidy z całego świata? Modnie jest mieć zastrzyki z botoksu z 10% zniżką. Modnie jest z miłości adoptować dzieci, by odliczyć sobie koszta ich utrzymania od podatku dochodowego. Modnie jest adoptować psy ze schroniska, a później po rozwodzie z mężem, zostawać z nimi same i twierdzić że są lepsze niż człowiek. Najlepiej ubierać je pod kolor własnych ciuszków. Modnie jest do tego mieć własne dzieci - najlepiej z anonimowym "partnerem" z katalogu z banku spermy. Nie zapomnijmy o nieustającej praktyce seksualnej z personal trainer, chociażby jak Madonna kiedyś. Ajajaj. Modnie jest... Przejść anoreksję, kurację odwykową, liposukcję, jak Britney zgolić głowę i mówić, że jest się nowo-narodzonym, podobno lepszym człowiekiem. A, i zmienić religię na buddyzm...

Jak na ironię modnie jest podejmować życiowe decyzje ze zdecydowaniem, najlepiej TRAFNE i najlepiej za pierwszym razem... W krzywym zwierciadle Ameryki modnie jest przede wszystkim myśleć o własnym EGO i żyć w zgodzie z samym sobą i własnymi potrzebami! (Kuba Rozpruwacz też był podobno sobą...)

Autor: KameLeon

Dowiedz się więcej na temat: Pół żartem | seks | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy