Reklama

Reklama

Włochy: Polak traktował rodaczkę jak niewolnicę

29-letni Polak został aresztowany w Apulii na południu Włoch pod zarzutem, że więził młodszą od siebie o rok rodaczkę, którą traktował jak niewolnicę - poinformowała agencja Ansa.

Kobieta wraz z rocznym dzieckiem była przetrzymywana przez niego w budynku gospodarczym, oddalonym od innych zabudowań. Uwolnili ją policjanci.

Reklama

Sylwestra K. aresztowano w miejscowości Manfredonia, gdzie mieszkał.

Agencja Ansa podała, że postawiono mu także zarzuty przemocy seksualnej i stosowania gróźb karalnych oraz stawiania oporu funkcjonariuszom.

Włoska policja zatrzymała mężczyznę po otrzymaniu sygnału od strony polskiej.

Z dalszych informacji wynika, że Polka przyjechała do Włoch w nadziei na pracę, którą obiecał jej późniejszy oprawca. Szef policyjnego posterunku w Manfredonii Antonio Lauriola powiedział, że Polka doznała od mężczyzny "szczególnie drastycznych" tortur. Dodał, że dziecko jest owocem gwałtu.

Sylwester K. zamieścił w internecie pornograficzne zdjęcia swej ofiary. Obecnie policja sprawdza, czy nie zamieścił także fotografii chłopca.

Mieszkający w pobliżu pracodawcy Polaka mówią, że nie wiedzieli o tym, że więzi on kobietę.

Policja twierdzi, że po zatrzymaniu mężczyzna usiłował wyskoczyć z radiowozu, udawał złe samopoczucie i groził, że oskarży funkcjonariuszy o to, że został pobity przez nich, bo jest cudzoziemcem.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Dowiedz się więcej na temat: traktować | Włochy | agencja | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje