Zsa Zsa Gabor w ciężkim stanie

Legendarna gwiazda filmowa z lat 50. i 60. ub. wieku Zsa Zsa Gabor przebywa w szpitalu w ciężkim stanie - poinformował we wtorek jej mąż Frederic von Anhalt.

Dodał, że Gabor, której 94 urodziny przypadają w najbliższą niedzielę, ma wysoką gorączkę, płyn w płucach i infekcję, której nabawiła się po amputacji nogi. Od czasu tej operacji nie poznaje nikogo i prawdopodobnie doznała w jej rezultacie wylewu krwi do mózgu.

Reklama

Aktorka przebywa na oddziale intensywnej terapii w jednym ze szpitali w Los Angeles. Lekarze starają się zapobiec dalszemu pogorszeniu jej zdrowia.

Pochodząca z Węgier aktorka poruszała się na wózku po wypadku samochodowym, jakiemu uległa w 2002 r. W 2005 r. doznała już wylewu krwi do mózgu.

Była gwiazdą m. in. takich filmów jak "Moulin Rouge" (1952),"Historia trzech miłości" (1953), "Lili" (1953) i "Dotyk zła" (1958).

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Dowiedz się więcej na temat: Zsa Zsa Gabor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje