III Zlot Motocykli "Sandomierz ? 2008"

Ryk silników, pisk opon, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji czeka na uczestników III Zlotu Motocykli "Sandomierz ? 2008", który w dniach od 8 do 10 sierpnia 2008 roku (piątek - niedziela), odbędzie się na Bulwarze Piłsudskiego nad Wisłą w Sandomierzu.

Największa w tym roku impreza miłośników jednośladów rozpocznie się w piątek, 8 sierpnia 2008 roku. Od godziny 15 na bulwarze nad Wisłą zacznie się rejestracja uczestników zlotu. Na godzinę 20 zaplanowano koncerty zespołów.

Reklama

W sobotę, 9 sierpnia 2008 roku, o godz. 11, ulicami Sandomierza ruszy parada motocykli. W samo południe "stalowe rumaki" będzie można podziwiać na Rynku Starego Miasta. O godz. 14, ponownie na Bulwarze nad Wisłą, rozpoczną się konkursy z nagrodami dla uczestników zlotu, a o godz. 20, zaplanowano rozpoczęcie koncertów zespołów oraz niespodziankę. Zlot motocykli zakończy się w niedzielę przed południem.

Organizatorem imprezy jest Sandomierskie Stowarzyszenie Miłośników Motocykli z pomocą finansową Urzędu Miejskiego w Sandomierzu.

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Sandomierz.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje