Świętokrzyskie: Policja poszukuje dwóch uzbrojonych mężczyzn

Policja poszukuje złodziei samochodu Opel Vectra, którzy dzisiaj przed południem nie zatrzymali się do kontroli drogowej w Szydłowcu k. Radomia i uciekając mierzyli z długiej broni do szydłowieckich policjantów.

- Około godziny 11.50 policjanci chcieli zatrzymać do rutynowej kontroli drogowej Opla Vectrę. Samochód nie zatrzymał się, funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. W pewnym momencie uciekający założyli na głowy kominiarki, otworzyli okna i skierowali długą broń w kierunku radiowozu, ale nie strzelali. Sprawców było dwóch, może trzech - powiedział oficer dyżurny z komendy powiatowej policji w Szydłowcu.

Reklama

Mężczyźni porzucili samochód na terenie powiatu Skarżysko-Kamienna w województwie świętokrzyskim i uciekli do lasu. Policja ustaliła, że Opel Vectra został wczoraj skradziony w Radomiu. Trwa pościg za złodziejami. Policja apeluje do kierowców, by nie zabierali autostopowiczów. Według nieoficjalnych informacji ze źródeł policyjnych, poszukiwani mogą mieć związek z sobotnią strzelaniną koło Nadarzyna, w wyniku której zginął policjant.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje