Wielka Orkiestra zagra w Sandomierzu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Sandomierzu. XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia 2008 roku.

Sztab akcji został założony w Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej. Jego szefem jest dyrektor Fundacji - Wojciech Dumin.

Reklama

Osoby, które chcą włączyć w organizację XVI Finału WOŚP, a także kwestować na rzecz Orkiestry, mogą zgłaszać się do siedziby Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej w kamienicy przy Rynku 25/26 w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 16 (tylko do końca roku). Należy przynieść ze sobą zdjęcie potrzebne do legitymacji - identyfikatora (niekoniecznie legitymacyjne), dane uczestnika oraz szkoły w której jest uczniem (dotyczy uczniów).

Wolontariuszami mogą zostać osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie kwestują pod opieką osoby pełnoletniej, ale za pisemną zgodą od rodziców na uczestniczenie w zbiórce pieniędzy.

Ze sztabem WOŚP w Sandomierzu można kontaktować się telefonicznie: 0-15 832 29 64 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail.: biuro@fkzs.pl.

Organizatorami sandomierskiego Finału WOŚP są: Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Sandomierzu.

Wiadomość pochodzi ze strony oficjalnej Sandomierza.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje