Finał LE na Stadionie Narodowym i koniec darmowego leczenia w Polsce

Wielkie wydarzenie dla polskiej piłki nożnej. Finał Ligi Europejskiej w 2015 roku odbędzie się w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz chce wprowadzić m.in.: dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne. Czy to koniec darmowej służby zdrowia w Polsce? Zobacz najchętniej komentowane artykuły minionego tygodnia.

Z zakrwawionego bagażnika BMW wystawały włosy...


Właściciele BMW nie cieszą się wśród policjantów zbyt dobrą opinią, nie ma się więc co dziwić, że telefon przerażonego kierowcy do dyżurnego Komendy w Białobrzegach spotkał się z natychmiastową reakcją.

Reklama

Kierowca informował policję, że po drodze S7 porusza się białe BMW, z którego bagażnika wystają włosy, a samo auto sprawia wrażenie obryzganego krwią...

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ

Finał Ligi Europejskiej na Stadionie Narodowym!


Finał Ligi Europejskiej w 2015 roku zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie - taką decyzję podjął Komitet Wykonawczy UEFA na posiedzeniu w Londynie. Natomiast finał Ligi Mistrzów 2015 odbędzie się w Berlinie.

"Boniek potrafi coś załatwić, w przeciwieństwie do poprzednich władz polskiej piłki. Ale do takich spraw trzeba człowieka, co trochę mieszkał za granicą, wie, jak działają inne systemy, nie tylko te socjalistyczne w Polsce. Ciekawe tylko, ile jeszcze wytrzyma męcząc się z naszymi nierobami i kombinatorami bez ambicji" - skomentował Patriota.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

VAT-em w obywatela


Mamy jedną z najwyższych stawek VAT w Europie, chociaż żaden inny podatek w Polsce nie jest tak odczuwalny przez społeczeństwo, a szczególnie przez najbiedniejszych. Z drugiej strony żaden inny nie jest tak świetnie ukryty w cenie każdego kupowanego produktu.

Zasada, że jak polityk obieca, że coś obywatelowi zabierze, to na pewno zabierze, a jak obieca, że coś da, to tylko obieca, całkowicie się sprawdza w przypadku VAT. Konkretnie w przypadku obietnicy powrotu do starej 22-procentowej stawki tego podatku.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

"Super Express": Koniec darmowego leczenia

"Szykuje się rewolucja w ochronie zdrowia. Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz dramatycznie szuka pieniędzy na leczenie. Chce m.in. wprowadzić dodatkowe ubezpieczenia. Oznacza to, że będziemy musieli płacić lub dopłacać za coś, co dziś jest darmo" - alarmuje "Super Express".

Na razie resort ukrywa szczegóły, ale specjaliści obawiają się, że już za moment bezpłatne będą tylko stare metody leczenia. Przyzwoite warunki w szpitalu i najnowsze terapie będą dostępne tylko dla bogatych.

"Gdyby Arłukowicz był prawdziwym mężczyzną, powiedziałby 'nie podołałem-odchodzę...'. Tak postępuje człowiek honoru!!!" - stwierdziła majka.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy