Ksiądz z Polski dostaje niepokojące SMS-y. "Ich autorem jest demon"

Ksiądz z Polski, Marian Rajchel, stał się właśnie gwiazdą brytyjskich mediów. Wszystko to za sprawą jego historii, która budzi niedowierzanie. Duchowny twierdzi bowiem, że po tym, jak odprawił egzorcyzmy nad nastoletnią dziewczyną, diabeł wysyła mu SMS-y z obelgami. O sprawie pisze "The Independent".

- Autorem tych wiadomości, jest zły duch, który opętał tę dziewczynę - twierdzi ks. Rajchel, który pochodzi z Jarosławia. W jednym z SMS-ów od demona ksiądz miał przeczytać: "Ona nie wyjdzie z tego piekła. Jest moja. Każdy, kto będzie się za nią modlił, umrze".

Reklama

Ks. Rajchel odpisał na tę wiadomość, zaznaczając, że będzie się modlił za tę dziewczynę. I... dostał odpowiedź: "Zamknij się klecho. Nie możesz siebie ocalić. Idioto. Żałosny, stary klecho".

Duchowny twierdzi, że egzorcyzmy, które odprawił nad dziewczyną nie poskutkowały, ale będzie nadal się starał jej pomóc.

Ksiądz Marian Rajchel jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej. Wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu i w Gródku Jagiellońskim na Ukrainie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje