Reklama

Reklama

Najczęściej komentowane informacje w portalu INTERIA.PL

Polska w autostradowej czołówce Europy, konferencja Zbigniewa Bońka po odwołaniu Fornalika, prognoza o czarnej przyszłości pieców węglowych i słowa kard. Dziwisza, że kanonizacja Jana Pawła II to wyzwanie dla Polaków - to najczęściej komentowane wydarzenia mijającego tygodnia w serwisach informacyjnych INTERIA.PL.

  Już tylko pięć krajów UE ma dłuższą sieć autostrad i dróg ekspresowych niż my. Niedługo przegonimy też Brytyjczyków.

Reklama

"Propaganda. Dane te są przedstawione w sposób dobry, lecz nieujmujący pozostałych danych, które są kluczowe, aby porównać gęstość naszych dróg ekspresowych. Oczywiście jest to rycie bani tępakom, którzy będą głosować za PO" - skomentował użytkownik krakson w jednym z najpopularniejszych komentarzy pod tekstem.

Zbigniew Boniek: Nie było wariantu "B"

- Graliśmy fair do samego końca. Nie było wariantu "B", że Waldemar Fornalik jest trenerem, a my mamy już następcę. Poznacie go w ciągu dwóch tygodni - powiedział dziennikarzom prezes PZPN Zbigniew Boniek.

"Zibi! Nie świruj, nie świrujcie w tym PZPN, że selekcjoner reprezentacji to selekcjoner, a nie trener, tylko zatrudnijcie jakiegoś obcokrajowca z dobrym nazwiskiem, który nie jest upaplany w tym Waszym szlamie, to zrobi coś z tymi grajkami, bo grać może się im zbytnio nie chce, ale wystarczy ich dobrze poukładać na boisku, to coś musi wyjść. Jeżeli Fornalik nie potrafił Lewego dać na atak, tylko na ofensywnego pomocnika, to sorry. Zobaczcie, jakie bramki on strzela w BVB. To lis pola karnego, a nie tyranie na 40-metrze. On musi dostać 3-4 piłki w pole karne, to i gole będzie strzelał. Ludzie! Za coś ten sztab ma płacone, czyż nie?" - wypowiedział się pod tekstem strunin (31 głosów pozytywnych przy 2 negatywnych).

Czarna przyszłość pieców węglowych

W najbliższych latach można spodziewać się ograniczeń używania pieców węglowych - taką prognozę przedstawia Emmerson Reality SA.

"Ile kosztuje kilowatogodzina? Otóż nie więcej niż 12 groszy, łącznie z VAT. A ile płacimy? Powyżej 45 groszy. Czyli prawie cztery razy więcej. W Polsce - dzięki węglowi i elektrowniom węglowym - energia elektryczna jest najtańszym źródłem energii. Dlaczego zatem płacimy 45 groszy i więcej za kilowatogodzinę plus dodatkowo za przesył? No właśnie! To jest pytanie do pasożytów-polityków zasiadających w radach nadzorczych spółek energetycznych" - napisał ~a w komentarzu, który zyskał 263 głosy pozytywne przy 3 negatywnych.

Kard. Dziwisz: Kanonizacja Jana Pawła II wyzwaniem dla Polaków

Kanonizacja Jana Pawła II powinna być wyzwaniem, byśmy porządkowali sprawy w Ojczyźnie, by między nami nie było niesprawiedliwych oskarżeń, niechęci i wrogości - mówił podczas mszy św. odprawionej w Dniu Papieskim metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz.

"To polski kler niszczy swoim życiem i postępowaniem Kościół. Właśnie brakiem wrażliwości i życzliwości np. dla ubogiej wdowy, od której ksiądz bierze minimum 600 zł za pogrzeb męża znając złą sytuację finansową rodziny. Ksiądz mający pracę w szkole -od zaraz, ciepłą plebanię, wikt i opierunek od służącej gosposi i brak problemów finansowych nie patrzy na coraz biedniejszych i niedoleczonych Polaków, tylko bez skrupułów wyciąga od parafian ile się da na wszystkie potrzeby i zachcianki" - stwierdziła Rita (470 komentarzy pozytywnych przy 21 negatywnych) w najpopularniejszym komentarzu pod informacją, która zgromadziła ponad 4 tys. komentarzy.

Najpopularniejszy wątek na Forum: Jakie są przyczyny pedofilii według abp. Michalika?

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje