Najczęściej komentowane newsy tygodnia

Narodziny Royal Baby, oświadczenie Agnieszki Radwańskiej ws. nagiej sesji oraz działalność ministra Rostowskiego - to "gorące" tematy mijającego tygodnia, które wywołały na stronach INTERIA.PL lawinę komentarzy. Burzę spowodowała także decyzja klubu FC Barcelona oraz artykuł "Anglikiem" po polskich drogach, czyli wyprzedzanie "na ślepo".

Główną bohaterką tygodnia została z pewnością księżna Kate, która urodziła przyszłego następcę brytyjskiego tronu. 

Reklama

Reakcje internautów na tę wiadomość były skrajne: od gratulacji (Brawo Kate :)) Serdeczne gratulacje i moc najlepszych życzeń :) - napisała Antonia), po ulgę (Nareszcie - ~kamila14025 ) i obojętność (Dziecko jak każde inne, co w tym ciekawego - ~ccc), aż po oburzenie...

"Szkoda, że nikt nie napisał ile dzieci umarło dziś w Afryce..." - skomentowała monia. "W Polsce w tym czasie urodziło się wiele dzieci. Z tego 60% będzie od początku biedować. Dlaczego media się tym nie zajmują. Przecież każde dziecko polskie dla Polaków jest więcej warte niż jakieś książątko"  - wtórował e. "Wali mnie to" - podsumował polak.

Więcej o tym, co sądzą o księżnej Kate i narodzinach przyszłego króla Polacy przeczytać można tutaj.

Dla tych z moich fanów, którzy...

Kolejnym tematem, który nie przeszedł w minionym tygodniu bez echa, było oświadczenie Agnieszki Radwańskiej ws. nagiej sesji dla magazynu "The Body Issue". Polacy, którzy zobaczyli sportsmenkę jak ją pan Bóg stworzył, podzielili się - jak to zwykle bywa - na tych pochwalających decyzję Radwańskiej i na tych krytykujących ją. W związku z tym nasza najlepsza tenisistka postanowiła zabrać głos. No i znów zawrzało... Zobacz oświadczenie Agnieszki Radwańskiej i reakcje internautów.

"Saldo działania Rostowskiego absolutnie dodatnie"

Nie mniejszym zainteresowaniem internautów cieszyła się "radosna księgowość" ministra Rostowskiego. Według premiera Tuska, "dzięki Rostowskiemu Polska wzbudza zazdrość w Europie". Nie wszyscy jednak zgadzają się z tą opinią.

"Bauc jak miał dziurę 35 mld zł godnie odeszedł podał się do dymisji a tego rzadu to już nic nie obowiązuje, tylko dymisja ich ratuje, jednak komisji śledczej się boją złodzieje" - napisał kmieć. "Powiem krótko. Pijar PO Pachy. Jak mozna mówić ze To fachowieć jak POmylil sie w Deficycie o 85%. Donek wiesz jakby POleciały Akcje Firmy, gdyby się Okazalo ze zysk jest mniejszy o 85% od zakladanego??" - wtórował A.K. Poznaj szczegóły i ciąg dalszy wymiany między internautami.

"Anglikiem" po polskich drogach

Komisja Europejska wezwała polskie władze do usunięcia przeszkód w rejestrowaniu aut z kierownicą po prawej stronie. Motoryzacja Interia.pl sprawdziła, jak wygląda jazda "anglikiem" po polskich drogach i co na ten temat myślą internauci. A ich zdania były podzielone. Szczegóły: Prowadzenie "anglika" po polskich drogach jest...

Hiszpanie pod ostrzałem

FC Barcelona zrezygnowała z przyjazdu na sobotni mecz towarzyski z Lechią w Gdańsku. No i się zaczęło... "Kto zapłaci ludziom", "Mają nas po prostu w perdeli", "LUDZIEE!!! jak barca przyjedzie do nas to zróbmy bojkot i niech bedzie pusty stadion!!! niech sobie nie myślą że mogą nas tak traktować!" - głosom oburzenia nie było końca. Dowiedz się więcej, kliknij!

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Barca przyjedzie - w innym terminie. Ale to już zapewne w kolejnym artykule z serii najczęściej komentowane... Zapraszamy za tydzień!

Zobacz najpopularniejszy w zeszłym tygodniu wątek na Forum INTERIA.PL: Czy 13-latkowie powinni mieć prawo do decydowania o swoje płci?


oprac. emi
Dowiedz się więcej na temat: royal baby | Kate i William | Narodziny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje