Najczęściej komentowane newsy tygodnia

Mijający tydzień upłynął pod znakiem reakcji na zdjęcia naszej najlepszej tenisistki Agnieszki Radwańskiej dla magazynu "The Body Issue" stacji ESPN. Użytkowników INTERIA.PL do czerwoności rozgrzała także uchwała upamiętniająca zbrodnię wołyńską, propozycje premiera, jak radzić sobie z gigantycznym deficytem budżetowym, a także film z nagraniem potrącenia jadącego z dużą prędkością motocyklisty.

Tak, jak co tydzień, przedstawiamy najchętniej komentowane wiadomości z serwisów informacyjnych INTERIA.PL.

Radwańska wykluczona z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa"

Reklama

Wzbudzająca skrajne emocje sesja zdjęciowa Agnieszki Radwańskiej dla magazynu "The Body Issue" stacji ESPN zbulwersowała organizatorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa", którą słynna tenisistka firmowała swoim nazwiskiem.

"Krucjata Młodych odcina się od niemoralnego postępowania pani Agnieszki Radwańskiej" oświadczyli organizatorzy akcji "Nie wstydzę się Jezusa", którzy wykluczyli ją z grona swoich ambasadorów.

"Smutny jest osobisty upadek pani Radwańskiej" - napisali.

Ta deklaracja wywołała prawie 2 tys. komentarzy. "Nie widzę sprzeczności między popieraniem Jezusa a pokazywaniem wysportowanego nagiego ciała w celu promowania uprawiania sportu. Widać, że tą organizacją kierują zboczeni ludzie dla których widok pięknego, umięśnionego ciała kobiety jest obrzydliwy" - napisał użytkownik facet w jednym z najlepiej ocenianych głosów pod artykułem.

Sejm zagłosował ws. uchwały upamiętniającej zbrodnię wołyńską

Sejm podjął uchwałę ws. zbrodni wołyńskiej, w której oddał hołd ok. 100 tysiącom Polaków bestialsko pomordowanych przez ukraińskich nacjonalistów. Zbrodnię określił jako "czystkę etniczną o znamionach ludobójstwa".

To określenie spowodowało ponad 2,7 tys. komentarzy użytkowników INTERIA.PL.

"W Srebrenicy zginęło 8 tysięcy ludzi i jest to powszechnie nazywane ludobójstwem! Na Kresach zginęło ponad 100 tysięcy, w większości polskich dzieci i kobiet, i to są tylko "znamiona ludobójstwa"! Naród, który sam się nie szanuje, nie zasługuje na przyszłość!" - stwierdził Feministrant. Jego komentarz zyskał 270 głosów pozytywnych przy dwóch negatywnych.

Premier zapowiedział, że rząd przedstawi w sierpniu projekt nowelizacji budżetu

Premier zapowiedział, że rząd przedstawi w sierpniu projekt nowelizacji budżetu ministerstwa będą musiały obciąć swoje wydatki o 8,5-8,6 mld zł, a tegoroczny deficyt budżetowy zostanie zwiększony o 16 mld zł. Donald Tusk powiedział na konferencji po posiedzeniu rządu, że nowelizacja jest konieczna w związku z niższymi dochodami, jakie Polska odnotowała w pierwszym półroczu.

Wśród 1700 komentarzy pod tą informacją, ze świecą szukać takiego, który nie wyrażałby głosu oburzenia.

"Mam kilka propozycji dla premiera: przestać latać samolotem co weekend do Sopotu, przesiąść się na pociąg; odebrać emerytury tym wszystkim uprzywilejowanym tj. trzydziestoparolatkom w kwiecie wieku - mundurowym; właściwie opodatkować w końcu pracę lekarzy, adwokatów itd.; zlikwidować kilka ministerstw bez znaczenia; zmniejszyć liczbę posłów, zlikwidować Senat, zastanowić się nad urzędem Prezydenta" - napisał użytkownik eryk (99 głosów pozytywnych, 2 głosy negatywne).

Pouczasz innych kierowców? Zobacz, co ci grozi!

"O tym, że próba wychowania innego kierowcy może mieć nieoczekiwane, bolesne, konsekwencje przekonał się niedawno pewien motocyklista. Oto filmik z tego zdarzenia.

Rzecz, co nie jest zapewne zaskoczeniem, dzieje się w Rosji... Swoją drogą, ciekawe kogo milicja obarczyła winą za zdarzenie..." - czytamy w serwisie Motoryzacja INTERIA.PL.

Tekst o agresywnych kierowcach stał się przedmiotem dyskusji, która wygenerowała ponad 800 komentarzy.

"Nie jeżdżę na motorze, ale jako kierowca auta jestem w stanie stwierdzić, że ciężko może być zauważyć motocyklistę nadjeżdżającego z tyłu z prędkością 230 km/h, tym bardziej, że inne pojazdy również z tyłu mogły go początkowo zasłaniać. Kierowca samochodu jechał szybko, to widać na filmiku, a czy ktoś, kto jedzie, powiedzmy 150 km/h samochodem, zjeżdża na prawy pas? Za wolno, to mogło być tylko dla motocyklisty, który dał popis swojej wyobraźni i moim zdaniem on tutaj zawinił. Moim zdaniem powinien go wyprzedzić prawym pasem, tym bardziej, że nie jest powiedziane, iż im bardziej lewy pas, tym szybsza jazda" - napisał olo.

Zobacz najpopularniejszy w zeszłym tygodniu wątek na Forum INTERIA.PL: Generał Błasik wiedział o planowanym zamachu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje