Reklama

Reklama

Rządowe sposoby na emerytów

Za co PiS płaciło sąsiadom Kaczyńskiego? Rządowe propozycje dla emerytów, ślub Roberta Lewandowskiego i zakup nowego auta w Polsce. Oto najchętniej komentowane tematy mijającego tygodnia.

Co rząd proponuje 16 milionom przyszłych emerytów?

Minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz poinformował, że MF i MPiPS proponują, by emerytury zgromadzone w otwartych funduszach emerytalnych były wypłacane przez ZUS.

- Proponujemy, aby ZUS wypłacał te emerytury, a w celu uniknięcia ryzyka "złej daty" proponujemy, aby środki z OFE były na 10 lat przed wiekiem emerytalnym stopniowo, po jednej dziesiątej, przenoszone do ZUS - mówił.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Jak zmusić Polaków do kupowania nowych aut. 8 propozycji

Reklama

Jak wyeliminować z polskich dróg samochody zagrażające życiu innych kierowców? Jak wyprowadzić z zapaści polski rynek motoryzacyjny?

Serwis Motoryzacja.interia.pl przedstawia 8 propozycji, wśród nich konieczność wzmocnienia nadzoru nad stacjami kontroli pojazdów i wprowadzenie zakazu ponownej rejestracji auta powyżej 12 lat w przypadku zmiany właściciela, jeżeli było uprzednio zarejestrowane za granic.

Pozostałe propozycje znajdziesz TUTAJ.

Ślub Roberta Lewandowskiego i Anny Stachurskiej

Najlepszy obecnie polski piłkarz Robert Lewandowski stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką jego serca jest Anna Stachurska. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w kościele św. Anny w Serocku.

Zdjęcia ze ślubu znajdziesz TUTAJ.

Za co PiS płaciło sąsiadom Kaczyńskiego?

"Newsweek" przeanalizował wydatki PiS z ostatnich trzech lat. Wynika z nich, że partia wpłaciła na konto spółki podnajmującej dom sąsiadujący z posesją prezesa prawie 150 tysięcy.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje