Zabił 31-latkę w dniu pogrzebu jej babci. Nowe fakty

Jak informuje portal echodnia.eu znane są kolejne szczegóły tragedii, do której doszło w Nisku (woj. podkarpackie). 31-letnia kobieta, która została zaatakowana przez swojego partnera, zmarła od kilkunastu ciosów zadanych nożem. Ranna została także matka ofiary, która była przy zdarzeniu.

- Nie wiemy jeszcze co było motywem zbrodni, mężczyzna przebywa w szpitalu i jeszcze nie został przesłuchany - mówi w rozmowie echodnia.eu szefowa niżańskiej prokuratury Bogusława Marciniak. Z relacji znajomych pary wynika, że 28-letni partner ofiary nie zachowywał się wcześniej w sposób, który mógłby świadczyć o jego niepoczytalności, nie miał też skłonności do gwałtownych i brutalnych zachowań.

Reklama

Sprawca po zabiciu swojej partnerki próbował popełnić samobójstwo, ranił się nożem w szyję. Rany jakie odniósł okazały się jednak niegroźne.

Wiadomo już, że zamordowana 31-latka była córką znanego biznesmena. Mieszkała na Śląsku, do Niska przyjechała na pogrzeb babci, matki jej ojca.

Dzisiaj ma odbyć się sekcja zwłok kobiety, jej pogrzeb odbędzie się w środę.

Jak czytamy na portalu echodnia.eu siostra zmarłej umieściła na swoim facebooku zdjęcie domniemanego sprawcy zbrodni, jednak wkrótce je usunęła. Przy zdjęciu, na którym z siostrą się obejmują, napisała: "Madziuniu, kocham Cię, jesteś najukochańszą moją siostrą, kocham cię, słyszysz. Pomszczę cię".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje