Reklama

Reklama

Zientarski: Ofiara czy cwaniak? Co z OFE? Oto najchętniej komentowane newsy tygodnia

Maciej Zientarski stał się ofiarą czy jest po prostu cwaniakiem? Rządzący chcą sięgnąć po nasze oszczędności w OFE. Czy ktokolwiek przeżył katastrofę smoleńską?

Testowe Ferrari Modena, duża prędkość, nierówność na drodze i auto uderza w filar wiaduktu. W wypadku ginie jeden z dziennikarzy, drugi walczy o życie i powrót do zdrowia. Jedni widzą w Macieju Zientarskim ofiarę własnej nieodpowiedzialności, inni chcą, by odpowiedział za swoją lekkomyślność i cwaniactwo.

"Mnie interesuje, kiedy pójdzie siedzieć... Po pierwsze wyrok jest śmiesznie niski (!), po drugie minęło 5 lat jak bawi się z wymiarem sprawiedliwości w kotka i myszkę! Zwykły Kowalski już dawno byłby w pierdlu!" - twierdzi id.

Tu znajdziesz artykuł, który wzbudził spore emocje wśród internautów

Znamy pary półfinałowe Ligi Mistrzów!

Reklama

Wielkie emocje towarzyszyły podczas losowania par półfinałowych piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wśród czwórki najlepszych zespołów znalazła się Borussia Dortmund, w której w podstawowym składzie występuje aż trójka naszych reprezentantów: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

W OFE są nasze oszczędności. Zostawcie je w spokoju!

Raport i akcja serwisu BIZNES INTERIA.PL mają za zadanie zwrócenie uwagi Polaków na to, co polski rząd zamierza zrobić z naszymi oszczędnościami ulokowanymi w Otwartych Funduszach Emerytalnych.

"Powiedzmy: NIE! Zażądajmy konstytucyjnego zabezpieczenia pieniędzy, na które latami ciężko pracujemy, a które rozrzutna władza potrafi lekką rękę roztrwonić" - apelujemy.

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Prokuratura: Nie ma dowodów, by ktokolwiek przeżył katastrofę smoleńską

Prokuratura badająca przyczyny katastrofy smoleńskiej stwierdziła, że nie ma dowodów na to, aby ktokolwiek przeżył katastrofę prezydenckiego Tu-156M. Odmiennego zdania jest szef parlamentarnego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej, Antoni Macierewicz.

- Najpoważniejszym problemem jest to, że w ciągu trzech lat od tej tragedii prokuratura nie przesłuchała żadnego sanitariusza, żadnego lekarza, nie poczyniła żadnych ustaleń niezbędnych w sytuacji tak poważnej i tak zasadniczej. To jest główny problem - ja już złożyłem w tej sprawie doniesienie o przestępstwie do prokuratury - mówił Antoni Macierewicz. 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | OFE

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne