W weekend słonecznie i upalnie na Mazurach

Jak wynika z prognoz synoptyków słonecznie i upalnie będzie w najbliższy weekend nad mazurskimi jeziorami. Temperatury w dzień sięgną 28 stopni Celsjusza, a wody w jeziorach powyżej 20 stopni

Pogoda będzie sprzyjać wypoczynkowi nad wodą, ale w warmińsko- mazurskim zaplanowano także wiele interesujących imprez plenerowych.

Reklama

W Kętrzynie na lotnisku w Wilamowie od piątku do niedzieli odbędzie się Europejski Zlot Samolotów AN-2 - popularnych Antków. Organizatorzy spodziewają się, że na byłym lotnisku supertajnej kwatery Hitlera pojawi się 30 Antonowów z całej Europy. W sumie na festyn przybędzie około 80 różnych statków powietrznych, w tym gość specjalny, legendarna DC-3 Dakota, która przyleci ze Szwecji.

W piątek olsztyńskie planetarium zaprasza na oglądanie częściowego zaćmienia słońca. Będzie można obejrzeć to zjawisko od 10.30 do 13.00 przez teleskopy ustawione na skwerze przed planetarium.

W piątek i w sobotę w Giżycku gratka dla miłośników muzyki hip- hop. Na scenie giżyckiej Twierdzy Boyen wystąpią takie zespoły jak "Sokół & Pono", "DonGuralesko", "Molesta", "DJ Mini", "BeatBox Battle", "Pezet", "DJ Mini" i "FreeStyle Battle".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje