Reklama

Reklama

Zabójstwo w Mrągowie. Upubliczniono wizerunek i personalia podejrzanego

Policja i prokuratura w piątek upubliczniły personalia i wizerunek mężczyzny, który - jak sądzą - zastrzelił 50-letnią mieszkankę Mrągowa. Kobieta otrzymała osiem strzałów w klatkę piersiową. Jena kula trafiła w jej serce.

Rzecznik olsztyńskiej Prokuratury Okręgowej Krzysztof Stodolny poinformował PAP, że w piątek po południu zapadła decyzja o przedstawieniu mężczyźnie zarzutów zabójstwa. "W związku z tym mężczyzna ma być zatrzymany i doprowadzony do prokuratury" - powiedział Stodolny.

Reklama

Poszukiwany to 51-letni Cezary Fiertek. Jego zdjęcie zamieszczono na stronie internetowej warmińsko-mazurskiej policji.

Ciało kobiety z ranami postrzałowymi znaleziono w czwartek w mieszkaniu na Osiedlu Mazurskim w Mrągowie. Policja i prokuratura nie podają szczegółów sprawy. Wiadomo jedynie, że w ostatnim czasie para nie mieszkała razem.

"W piątek odbyła się sekcja zwłok kobiety. Stwierdzono, że zginęła ona od ran postrzałowych, w jej klatkę piersiową oddano 8 strzałów. Jeden z nich był strzałem w serce" - poinformował PAP prokurator Stodolny. Nie podał on, z jakiej odległości, ani z jakiego rodzaju broni oddano strzały.

Od czwartku policja poszukuje konkubenta kobiety, który według śledczych jest domniemanym sprawcą zabójstwa. Wcześniej Stodolny podał, że poszukiwany nie miał pozwolenia na broń.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje