Dobra wróżba na Olimpiadę!

Prezydent Piotr Krzystek pożegnał Monikę Pyrek przed jej wyjazdem na Olimpiadę. W spotkaniu uczestniczył także Przemysław Czerwiński, który wczoraj zdobył minimum olimpijskie.

Chiński briefing w restauracji Jin Du był okazją do przekazania dobrych prognoz i życzeń na zbliżające się Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.

Reklama

Jestem przekonany, że Monika Pyrek wróci do Szczecina z medalem olimpijskim - powiedział Piotr Krzystek. Cała ekipa szczecińskich sportowców jest bardzo dobrze przygotowana, za co chciałbym złożyć serdeczne podziękowania wszystkim trenerom, działaczom sportowym oraz oczywiście i przede wszystkim sportowcom - dodał.

Monika Pyrek zapewniła, że jest w dobrej formie i wierzy, że zdobędzie medal olimpijski dla Polski i Szczecina. Od wczoraj najszczęśliwszą osoba wśród tyczkarzy jest niewątpliwie Przemysław Czerwiński, który powiedział, że 30 lipca spadł mu wielki kamień z serca.

W spotkaniu uczestniczył także Wiaczesław Kaliniczenko, trener Moniki Pyrek i Przemysława Czerwińskiego, który jest jedynym trenerem lekkoatletycznym z Polski, który na Olimpiadzie w Pekinie będzie miał zawodnika i zawodniczkę w jednej dyscyplinie.

Podczas "chińskiego" briefingu zaprezentowano teledysk z piosenką 'Wyżej, szybciej, dalej", który Monika Pyrek nagrała z Marysią Sadowską. Teledysk ma być emitowany na antenie Telewizji Polskiej przed transmisjami z Olimpiady w Pekinie.

Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali chińskie ciasteczka z wróżbą. Nasi sportowcy byli usatysfakcjonowani - wróżby były pomyślne! Wróżba wróżbą, ale wsparcie wszystkich Szczecinian niewątpliwie przyda się naszym sportowcom. Kibicujmy zatem naszym w Pekinie!

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Szczecin.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje