Kolejne zmagania piłkarzy

Drużyna Wiktora Pełkowskiego rozegrała kolejne mecze kontrolne w ramach przygotowań do rozgrywek III ligi.

Rywalami były drużyny niższych klas; Zamek Kurzętnik - IV liga i Wel Lidzbark - liga okręgowa.

Reklama

Start-Kombet - Zamek Kurzętnik 3:1 (2:1)

Bramki dla Startu zdobyli: S.Chrzanowski (10), K.Chrzanowski (35) i D.Orzechowski (55).

Nieoczekiwanie prowadzenie w meczu rozegranym w Nowym Mieście Lubawskim (tam piłkarze Startu przebywali na obozie) objęli piłkarze z Kurzętnika już w 8 minucie spotkania. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać, już dwie minuty później padła bramka wyrównująca. Sebastian Chrzanowski oddał strzał z 16 metrów i piłka przy samym słupku wpadła do bramki Kurzętnika.

W 35 minucie na listę strzelców wpisał się drugi z braci Chrzanowskich, Kamil. Wykonywał on rzut wolny z 20 metrów i piłka po jego uderzeniu wpadła w okienko bramki przeciwnika. Po przerwie nasi piłkarze zdobyli kolejnego gola, a jego autorem był D.Orzechowski.

W zamieszaniu podbramkowym walczył o piłkę Karski, ale ostatecznie trafiła ona do D.Orzechowskiego i ten skierował ją niemal do pustej bramki ustalając wynik spotkania. W meczu wystąpili wszyscy zawodnicy, którzy przebywają na obozie w Nowym Mieście Lubawskim.

Pierwsze 45 minut grał także Marcin Ogrodowczyk, ale po meczu opuścił on zgrupowanie i wrócił do swojego obecnego klubu - Dolcana Ząbki. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy popularny Diabełek nie wystąpi jednak w barwach Startu-Kombet Działdowo, albowiem zawodnik nie doszedł do porozumienia z działdowskim klubem.

Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony miasta Działdowo.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje