Reklama

Reklama

Krynica Morska kolejnym gospodarzem cyklu Beach Ball Tour 2012

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej mężczyzn nabierają tempa. Już w ten weekend na plaży w Krynicy Morskiej odbędzie się trzeci z czterech turniejów eliminacyjnych Beach Ball Tour 2012. Faworytami będą ubiegłotygodniowi zwycięzcy, rozstawieni z numerem jeden, Dominik Witczak i Rafał Matusiak.

Krynica Morska będzie kolejnym gospodarzem Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Powoli walka o najwyższe miejsca rankingowe zaczyna nabierać rumieńców. Najlepsi polscy siatkarze walczą o jak najlepsze miejsce i awans do finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się już 10 sierpnia w Niechorzu. Turniej w Krynicy Morskiej to przedostatnia okazja na powiększenie swojego dorobku o kolejne punkty rankingowe. Emocji z pewnością nie zabraknie, a o poziom sportowy turnieju nie powinniśmy się martwić.

Reklama

Tydzień temu na plaży w Ustce doskonale zaprezentowała się para rozstawiona z numerem jeden Dominik Witczak, Rafał Matusiak, którzy bez straty seta wygrali cały turniej zostawiając po sobie znakomite wrażenie. W tej formie para ta ma bardzo duże szanse na odegranie znaczącej roli w Mistrzostwach Polski. Dobry występ zanotowały pary reprezentujące Polskę na satelickich turniejach CEV. Dawid Popek z Michałem Makowskim dotarli do finału, a para Damian Wojtasik, Jarosław Lech uplasowała się na trzecim stopniu podium. Na pewno możemy zaliczyć te pary do ścisłego grona faworytów. Do walki o zwycięstwo z pewnością włączą się aktualni Mistrzowie Polski Sebastian Sobczak, Piotr Janiak. Para ta nie brała udziału w turnieju w Ustce, ponieważ równolegle w Cordobie bronią tytułu Akademickich Mistrzów Europy. Prosto z tej imprezy przyjadą do Krynicy Morskiej, gdzie będą chcieli poprawić swój wynik z pierwszego turnieju Beach Ball Tour gdzie zajęli miejsca 7-8.

Turniej w Krynicy zapowiada się ciekawie. Emocji na boiskach siatkarskich nie zabraknie a forma zawodników powinna być wyższa z tygodnia na tydzień. Serdecznie zapraszamy na turniej Beach Ball Tour 2012 do Krynicy Morskiej już w ten weekend.

Miejsce rozgrywek:

plaża centralna, ul. Bałtycka

Plan Mistrzostw:

20.07

godz. 9:00 - 19:00 - mecze turnieju eliminacyjnego

21.07

godz. 10:00 - 17:00 - turniej główny

22.07

godz. 11:00 - 13:45 - mecze półfinałowe i mecz o pierwsze miejsce

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne