Memoriał Leszka Błażyńskiego

Bokserzy MOSM Bytom wygrali klasyfikację punktową zakończonego w niedzielę w Bytomiu 5. Memoriału Leszka Błażyńskiego.

W zawodach startowali kadeci, juniorzy oraz seniorzy z 17 klubów. Najlepszym technikiem zawodów wybrano juniora Sylwestra Błaszczyka z Concordii Knurów, który wygrał w kategorii do 57 kg.

Reklama

Wyróżniono również zawodnika Kleofasa Katowice Konrada Bystronia (64 kg, najlepsza walka juniorska) i pięściarza MOSM Bytom Martina Holika (64 kg, najlepszy pojedynek seniorski).

Wyniki finałów, na pierwszym miejscu zwycięzcy:

Kadeci:

54 kg: Aleksander Smołka (Ruda Śląska) - Andrzej Spyrka (Góral Żywiec) rsc I runda;

57 kg: Michał Ostrowski (Cios Adamek Gilowice) - Alan Krawczyk (DKB Dąbrowa Górnicza) - poddanie przez sekundanta w III rundzie.

60 kg: Krzysztof Kopytek (Vicoria Jaworzno) - Szymon Domoń (Wisła Kraków) 3:0

63 kg: Dawid Białas (MOSM Tychy) wygrał z Markiem Mućką (Ostrawa) - poddanie przez sekundanta w III rundzie.

66 kg: Dominik Dubiel (Victoria Jaworzno) wygrał przez walkower.

75 kg: Karol Walaszczyk (UKS Blachownia) - Paweł Dudek (MOSM Bytom) 2:1

80 kg: Szymon Kantorowicz (MOSiR Mysłowice) - Dawid Nierwiński (Walka Zabrze) 3:0

Juniorzy:

48 kg: Damian Dziubek (DKB Dąbrowa Górnicza) - Daniel Mularczyk (MOSM Bytom) 2:1

54 kg: Mateusz Majerczyk (Cios Adamek Gilowice) - Ondrej Schidler (Ostrawa) 3:0

57 kg: Sylwester Błaszczyk (Concordia Knurów) - Dawid Miller (MOSiR Mysłowice) 3:0

60 kg: Szymon Białas (MOSM Tychy) - Jakub Kania (Tarnów) 3:0

64 kg: Konrad Bystroń (06 Kleofas Katowice) - Przemysław Rolirad (06 Kleofas Katowice) 3:0

64 kg: Damian Kiwior (Tarnów) - Patryk Polasik (Carbo Gliwice) 3:0

69 kg: Kamil Nowak (MOSM Bytom) - Mariusz Niewczas (06 Kleofas Katowice) 3:0

75 kg: Robert Parzęczewski (Start Częstochowa) - Mateusz Rzadkosz (Wisła Kraków) 2:1

81 kg: Damian Pasieka (Ruda Śląska) - Adrian Babiarz (DKB Dąbrowa) rsc I runda.

Seniorzy:

57 kg: Sylwester Zięba (Śląsk Ruda Śląska) - Bartłomiej Konieczny (Carbo Gliwice) 2:1

64 kg: Martin Holik (MOSM Bytom) - Adam Cieślar (Walka Zabrze) 3:0

69 kg: Sylwester Smołka (Śląsk Ruda Śląska) - Daniel Piecka (MOSM Bytom) 3:0

75 kg: Bartłomiej Luber (Cios Adamek Gilowice) - Mateusz Groszek (MOSM Bytom) 3:0

81 kg: Mateusz Kowalczyk (Cios Adamek Gliwice) - Samir Szwan (MOSM Bytom) rsc III runda.

91 kg: Arkadiusz Toborek (MOSiR Mysłowice) - Dawid Paździor (Mysłowice) 3:0

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje