Reklama

Reklama

Mrągowo: Zastrzelono kobietę. Sprawca na wolności

Kobieta, której ciało odnaleziono w czwartek w Mrągowie, zginęła od postrzału, w jej klatkę piersiową oddano 8 strzałów - poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny. Sprawcy zbrodni nie złapano.

Ciało kobiety z ranami postrzałowymi znaleziono w czwartek w mieszkaniu na Osiedlu Mazurskim w Mrągowie. Policja i prokuratura nie podają szczegółów sprawy.

Reklama

"W piątek odbyła się sekcja zwłok kobiety. Stwierdzono, że zginęła ona od ran postrzałowych, w jej klatkę piersiową oddano 8 strzałów. Jeden z nich był strzałem w serce" - poinformował PAP prokurator Stodolny. Nie podał on, z jakiej odległości, ani z jakiego rodzaju broni oddano strzały.

Od czwartku policja poszukuje konkubenta kobiety, który według śledczych jest domniemanym sprawcą zabójstwa. "Jeśli to osoba, która jest poszukiwana oddała strzały, to broń posiadała ona nielegalnie. Konkubent zabitej kobiety nie miał pozwolenia na broń" - podał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Do piątkowego południa prokuratura i policja nie podały personaliów poszukiwanego mężczyzny. W rozmowie z PAP prokurator Stodolny zastrzegł, że "takiej decyzji nie można wykluczyć".

Śledczy nie informują także, czy poszukiwany mężczyzna może stanowić zagrożenie dla innych.

Joanna Kiewisz-Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje