Reklama

Reklama

​Policja: 53-latek zabił psa i kota na oczach dzieci

Sądeccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ze szczególnym okrucieństwem zabił psa i kota na oczach małoletnich dzieci. Policja informuje, że mężczyzna znęcał się również nad swoją rodziną.

Jak podaje policja, interwencja w domu 53-latka miała miejsce 24 maja. Mieszkaniec jednej z podsądeckich miejscowości miał znęcać się nad swoimi zwierzętami domowymi w bardzo okrutny sposób. Mundurowi ustalili, że mężczyzna zabił zwierzęta na oczach małoletnich dzieci. 53-latek m.in. miał również rzucać nimi o ścianę, deptać po głowie i uderzać drewnianym kołkiem, a gdy upewnił się, że są martwe, wyrzucić w zarośla. 

Reklama

Zatrzymany przez policję mężczyzna, został przewieziony na komisariat. Usłyszał już zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem i znęcania się nad swoją rodziną. Za te przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W związku z zaistniałym zdarzeniem sądecka Policja apeluje, aby nie być obojętnym na cierpienie zwierząt. Każdy taki przypadek należy jak najszybciej zgłaszać na numer alarmowy 997. 

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje