Walasek trzecim żużlowcem Polski

Adam Skórnicki zdobył w sobotę w Lesznie tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Brązowy medal wywalczył Grzegorz Walasek z ZKŻ-u Kronopol Zielona Góra. Siódme miejsce w finale zajął Piotr Protasiewicz.

Wyniki:

Reklama

1. Adam Skórnicki (PSŻ Milion Team Poznań) - 15 (3,3,3,3,3)

2. Jarosław Hampel (Unia Leszno) - 13 (2,3,3,2,3)

3. Grzegorz Walasek (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 12 (2,2,3,3,2)

4. Tomasz Gollob (Caelum Stal Gorzów) - 11 (3,2,1,3,2)

5. Damian Baliński (Unia Leszno) - 9 (w,3,2,3,1)

6. Krzysztof Kasprzak (Unia Leszno) - 8 (3,1,1,1,2)

7. Piotr Protasiewicz (ZKŻ Kronopol Zielona Góra) - 7 (0,1,3,2,1)

8. Robert Kościecha (Unibax Toruń) - 7 (d,1,2,2,2)

9. Tomasz Jędrzejak (Atlas Wrocław) - 6 (0,0,1,2,3)

10. Sebastian Ułamek (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 6 (2,u,2,1,1)

11. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów) - 6 (1,2,2,w,1)

12. Rune Holta (Caelum Stal Gorzów) - 4 (3,1,0,u/-,-)

13. Dawid Stachyra (Marma Polskie Folie Rzeszów) - 4 (1,3)

14. Adrian Gomólski (Intar Lazur Ostrów Wlkp) - 3 (0,3,0,0,0)

15. Michał Szczepaniak (Złomrex Włókniarz Częstochowa) - 3 (2,0,1,0,0)

16. Sławomir Drabik (Unia Tarnów) - 3 (1,2,0,d,w)

17. Krzysztof Jabłoński (Lotos Gdańsk) - 2 (1,0,0,1,0)

18. Jacek Rempała (Unia Tarnów) - 0 (0)

Bieg po biegu:

1. Kasprzak, Ułamek, Kołodziej, Jędrzejak

2. Skórnicki, Hampel, Drabik, Protasiewicz

3. Holta, Szczepaniak, Jabłoński, Gomólski

4. Gollob, Walasek, Kościecha (d), Baliński (w)

5. Hampel, Walasek, Holta, Jędrzejak

6. Skórnicki, Gollob, Kasprzak, Szczepaniak

7. Gomólski, Drabik, Kościecha, Ułamek (u)

8. Baliński, Kołodziej, Protasiewicz, Jabłoński

9. Skórnicki, Baliński, Jędrzejak, Gomólski

10. Hampel, Kościecha, Kasprzak, Jabłoński

11. Protasiewicz, Ułamek, Gollob, Holta

12. Walasek, Kołodziej, Szczepaniak, Drabik

13. Gollob, Jędrzejak, Jabłoński, Drabik (d)

14. Walasek, Protasiewicz, Kasprzak, Gomólski

15. Baliński, Hampel, Ułamek, Szczepaniak

16. Skórnicki, Kościecha, Stachyra, Holta (u/-), Kołodziej (w)

17. Jędrzejak, Kościecha, Protasiewicz, Szczepaniak

18. Stachyra, Kasprzak, Baliński, Rempała

19. Skórnicki, Walasek, Ułamek, Jabłoński

20. Hampel, Gollob, Kołodziej, Gomólski

Widzów: ok. 15 tys.

Informacja pochodzi z oficjalnej strony Kronopolu Zielona Góra.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje