Ekshibicjonista zatrzymany!

Policjanci z komisariatu kolejowego na Dworcu Poznań - Główny wytropili i zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który obnażał się i onanizował przed samotnie podróżującymi kobietami.

Zaczepiał je w odludnych częściach dworca i w wagonach. Za nieobyczajne wybryki grozi mu areszt, ograniczenie wolności lub do 1,5 tys. zł grzywny.

Reklama

W ostatnim czasie do komisariatu kolejowego w Poznaniu docierały liczne sygnały o mężczyźnie, który zaczepiał samotne kobiety i w ich obecności obnażał się i onanizował. "Atakowane" przez niego panie oczekiwały na pociąg w odludnych miejscach lub w przedziałach wcześniej podstawionych pociągów.

Policjanci w oparciu o rozmowy z kobietami, które miały kontakt z tym mężczyzną, sporządzili jego dokładny rysopis.

Jednak zatrzymanie go było trudne, bo wybierał miejsca przypadkowe, dogodne w określonej sytuacji. Funkcjonariusze prześwietlili każdy zakamarek poznańskiego dworca, przeszli kilometry wagonowych korytarzy, zwracając szczególną uwagę na mężczyzn o wyglądzie podanym przez pokrzywdzone panie. Na efekt tych poszukiwań nie trzeba było długo czekać.

W jednym z podstawionych pociągów, funkcjonariusze zatrzymali 43-letniego mieszkańca Ślesina. Kompletnie zaskoczony nie stawiając żadnego oporu oddał się w ręce policjantów. Przyznał się do swoich nieobyczajnych zachowań. Mężczyźnie za czyny, których się dopuścił, grozi areszt, ograniczenie wolności lub grzywna do 1,5 tys. zł.

Policjanci z Komisariatu Kolejowego w Poznaniu proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami podobnych zdarzeń w pociągach lub na terenie Dworca PKP Poznań - Główny pod numerem telefonu 061 8665 121.

Wiadomość pochodzi z portalu Tutej.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje